0
Your Cart

Spier

SPIER

Ochutnejte 300 let staré dědictví

Spier, poblíž Stellenbosch, je jednou z nejstarších vinařských farem v Jižní Africe se zaznamenanou historií sahající až do roku 1692. Přestože má kořeny v tomto dědictví, má živou a vědomou energii a je domovem jedné z největších sbírek současného jihoafrického umění.

Jeho vína patří k nejoceňovanějším v zemi. Pokud navštívíte Spier, vychutnáte si víno ve spojení se zdravým a chutným jídlem připraveným z ingrediencí vypěstovaných buď na této farmě, nebo od důvěryhodných farmářů v okolí. Pokud máte chuť se zdržet, jejich hotel a konferenční zařízení nabízejí inspirativní pobyty v klidu přírody.

Akreditace a ocenění

Spier byl oceněn řadou externích organizací za svůj závazek k udržitelnosti a etickému podnikání. Jejich farma je organicky certifikovaná a získala status šampiona ochrany od WWF-SA. Hotel byl jedním z prvních v zemi, který získal akreditaci Fair Trade in Tourism (FTTSA); získala také zlato na African Responsible Tourism Awards 2016 v kategorii Best for Accommodation for Responsible Employment. Vinařství Spier, které je členem Vinařského sdružení etického obchodu (WIETA), má certifikaci FSSC 22000 , akreditaci Control Union Vegan a řídí se kritérii integrované výroby vína (IPW).

Přihlaste se k odběru novinek

Získejte všechny nejnovější zprávy, exkluzivní nabídky a další.