0
Your Cart

Vinařství Spier

The story of

SPIER ESTATE

S dědictvím sahajícím až do roku 1692 je Spier jedním z nejstarších a nejvíce oceňovaných vinařství v Jižní Africe. Během posledních dvou desetiletí získal vinařský tým Spier významné mezinárodní uznání.

Spier vyváží vína na několik klíčových, tradičních i rozvíjejících se trhů, zejména díky růstu a konsolidaci vlastního kapitálu na jihoafrických a dánských trzích. Fair Trade Tourism akreditovaný hotel a konferenční prostory Spier se staly mezníkem jako rekreační a konferenční destinace pro soukromé i obchodní cesty ve Stellenboschi. Odhodlání k odpovědným farmářským postupům, průkopnické ekologické a sociální iniciativy a domácí restaurace na farmě přispěly k pověsti progresivního myšlení vinařství Spier.

Organizace také hluboce respektuje roli umění ve společnosti a je známá svým významným přínosem pro jihoafrickou uměleckou ekonomiku.

Acreage
113 acres
Soil type
Deep, cobbly, volcanic soils
Planted
Cabernet Sauvignon, Merlot, Cabernet Franc
Notes
Sustainably Farmed, Certified by the Friendly Farming

Growing For Good

Díky aktivitě Growing For Good investuje Spier do iniciativ, které umožňují jejich komunitám provádět pozitivní sociální a environmentální změny. Jejich projekty a partnerství, od umění a podnikání po regenerativní zemědělství a další, vytvářejí dominový efekt trvalých a smysluplných změn.

Umění a Dědictví

Inspirováni kreativitou a řemeslem – starým i novým – jsme pečlivě zrestaurovali krásné Cape Dutch budovy na farmě. Na celém našem pozemku i v hotelu Spier najdete umělecká díla ze Spier Art Collection – jedné z největších sbírek současných děl v zemi.

Voda

100 % odpadní vody je recyklováno pomocí centralizované čistírny odpadních vod. Ekologické zařízení má kapacitu zpracovat až 1 milion litrů a čistá voda se pak používá ke splachování v umývárnách a k zavlažování zahrad a trávníků na pozemku.

Rostoucí podnikání

Spier pomáhá podnikatelům – mnoha bývalým zaměstnancům – založit a úspěšně provozovat vlastní malé podniky. Rozsah podpory, kterou těmto začínajícím podnikům nabízíme, zahrnuje mentorství, finance, vybavení a zařízení. Záruky na nákup v počátcích podnikatelské činnosti také poskytují podnikatelům příjem, který k zahájení provozu potřebují.

Love The Land

Protože každý zaměstnanec je ambasadorem společnosti Spier a jejích hodnot, každý nový člen týmu se účastní pětidenního školení, které se zabývá environmentálními a sociálními výzvami. Kurz pomáhá porozumět roli, kterou mohou jejich zaměstnanci hrát v globální společnosti, a povzbuzuje je, aby jako „agenti změny“ vytvářeli pozitivní a smysluplný dopad.

Tree-Preneurs

Spier poskytuje půdu, zařízení i manažera, aby řídil aktivity Tree-preneurs v Kapsku. Tento projekt učí členy chudých komunit, jak se starat o původní rostliny. Jakmile jsou sazenice, které dostali, dostatečně velké, vymění je za potravinové poukázky, oblečení, jízdní kola, vzdělávací podporu a další nezbytnosti.

The Estate

Umístění

Nachází se u řeky Eerste, v srdci vinařské oblasti Stellenbosch

Watch the

Spier Estate

Wine-tasting-Spier-1-800x600

The Spier

Tasting

Jste srdečně zváni, abyste si vychutnali oceněná vína párovaná s inovativními pokrmy v degustační místnosti Spier na břehu přehrady.

The Spier

Corporate & Private Events

Spier, historická vinařská farma ve Stellenbosch Winelands, nabízí několik míst pro setkání. Tyto prostory jsou různé velikosti a jsou ideální pro intimní konference, obchodní jednání, workshopy a soukromá setkání. Spier je jen 20 minut od mezinárodního letiště v Kapském Městě.

Conference-Manor-House--800x600
Spier-Segway-800x600

The Spier

Vineyard Segway Tour

Dvoukolové, samovyvažovací, bateriemi napájené osobní transportéry: Segwaye jsou nejúžasnější způsob, jak udělat svižnou vyhlídkovou jízdu po farmě.

Proplouvejte vinicemi. Vánek přes River Garden. Otočte se kolem zařízení na recyklaci vody a obnovu energie jin-jang.

Přihlaste se k odběru novinek

Získejte všechny nejnovější zprávy, exkluzivní nabídky a další.