0
Your Cart

Le Riche

LE RICHE

Vítejte v

LE RICHE

Vinařství Le Riche je považováno za jednoho z předních ultraprémiových výrobců Cabernet Sauvignonu. Jeho vizí je vytvořit dokonalý výraz Cabernet Sauvignon z jihoafrického Stellenbosch Winelands. Společnost byla založena a je řízena rodinou Le Riche, která vybírá výhradně to nejkvalitnější ovoce z jedinečných vinic pěstovaných dlouhodobě zavedenými farmáři. Jádrem všeho jsou přirozené znalosti a respekt k terroir, zejména k půdě a vinařskému étosu, který je tradičně jednoduchý, ale inovativní.

Lahev červeného vina Le Riche Richesse ležící na hroznech červeného vína

OD SAMÉHO ZAČÁTKU SE LE RICHE ORIENTUJE NA SKUTEČNÉHO KRÁLE HROZNOVÉHO KRÁLOVSTVÍ

Cabernet Sauvignon

Spojením desetiletí zkušeností a znalostí vyniká tým Le Riche ve výběru různých terroirů, které nejlépe vytvářejí konečný výraz Cabernet Sauvignon. Díky čisté genetice tohoto ušlechtilého hroznu a působivé adaptabilitě můžeme naše vinařské úsilí zasvětit výrobě vín zaměřených na kvalitu, která jsou detailní v přístupu a odrážejí svůj terroir.

NÁŠ VINAŘSKÝ STYL JE ORIENTOVÁN NA VÝROBU CABERNET SAUVIGNON, KTERÝ JE ELEGANTNÍ, KOMPLEXNÍ A MÁ VYNIKAJÍCÍ POTENCIÁL ZRÁNÍ

Kvalita Elegance Konzistence

Cabernet nepatří mezi shovívavé hrozny. Je třeba s ním zacházet s respektem a starat se o něj s úrovní porozumění, která pochází pouze z let učení a práce. Pokud se to udělá správně, výsledkem je víno se silnými, ale rafinovanými, elegantními taniny. Najít tuto rovnováhu je to pravé umění.

Lahev červeného vina Le Riche Richesse ležící na hroznech červeného vína

V zásadě každé víno Le Riche představuje jedinečný výraz Stellenbosch Cabernet Sauvignon

K návštěvě tohoto webu vám musí být alespoň 18 let.

Prosím ověřte svůj věk

Přihlaste se k odběru novinek

Získejte všechny nejnovější zprávy, exkluzivní nabídky a další.