0
Your Cart

Ken Forrester

KEN FORRESTER

Naší vizí je zlepšovat životní úroveň našich zaměstnanců rozšiřováním našeho podnikání a tím poskytovat maximum pracovních příležitostí na trhu, který zoufale potřebuje podporu. Jdeme ještě o krok dále, hospodaříme udržitelně bez herbicidů nebo pesticidů, obděláváme ručně, velmi pracně, ale velmi uspokojivě, prořezáváme, řídíme trsy a listy, vše ručně a nakonec ručně sklízíme. Doufáme, že toto další zaměstnání povede ke zlepšení kvality života v naší komunitě a víme, že kdyby se každá komunita starala o své vlastní členy, všichni by byli spokojení. Toto je náš návrh, a proto je každá láhev vítězstvím a představuje malou změnu k lepšímu – v životě někoho.

Integrita a udržitelnost

Pečeť je známkou, že South African Wine and Spirit Board zaručují:

  • Ročník, odrůda a původ, které jsou uvedeny na etiketě, jsou správné
  • Víno bylo vyrobeno udržitelným způsobem šetrným k zemi
  • Víno lze vysledovat od révy až po lahev
  • Víno bylo lahvováno v Jižní Africe – je tedy 100% jihoafrické!

Naše vinařská filozofie

Naše vinice obhospodařujeme udržitelným způsobem. Naše pracovní prostředí a pracovní morálka by měly být v tomto odvětví zářivým světlem. Vytváříme řadu ručně vyráběných, individuálně vyrobených vín, která vhodně doplňují širokou škálu stylů jídla a poskytují vynikající hodnotu. Naše vinařství je zaměřeno na tři výrazně odlišné úrovně, které odráží poptávku trhu.

Jak udělat dokonalý Chenin?

„Jediné, co mohu říci je, že bych si přál, abych to věděl.“ – Ken Forrester

Každý rok, každý ročník, každá sklizeň je jiná – jiné srážky, klimatické rozdíly, srážky, teploty atd. a to vše mimo kontrolu vinaře. Jedna věc, která je velmi jasná, je skutečnost, že příchutě ve vinici budou určovat styl a chuť vína, které vyrábíte. Na slunci vyzrálé ovoce s nádherně žlutým, zlatým odstínem bude chutnat jinak než tmavší zelené ovoce, které se skrývá ve stínu koruny. Chenin je nejchutnější víno a je úplně doma naboso nebo na vysokých podpatcích a ve večerním obleku. Schopnost nosit tolik šatů je pro mě docela fascinující a znamená pro mě neustálý průzkum.

Vína Ken Forrester

Přihlaste se k odběru novinek

Získejte všechny nejnovější zprávy, exkluzivní nabídky a další.