0
Your Cart

Imbuko

IMBUKO

Vinařství Imbuko se nachází na farmě Uitkyk, nedaleko Wellingtonu v srdci Boland Winelands. Spoluzakladatel a výkonný ředitel Theunis van Zyl je součástí vinařského průmyslu již 30 let. Imbuko, což znamená „Obdiv k…..“ v jazyku Xhose, který je jako jedním z jedenácti úředních jazyků Jižní Afriky a rodným jazykem našeho nejslavnějšího občana Nelsona Mandely.

Společnost se vyvinula ze svých skromných kořenů jako významný dodavatel vína dodávající různé vinařské produkty a služby rychle se rozvíjejícímu vinařskému odvětví.

O Imbuko

Vinařství Imbuko se nachází na jedné z mála farem, které pěstují podnože nejen pro vlastní potřebu, ale pro větší část jihoafrického vinařského průmyslu. Portfolio Imbuko se tak může pochlubit rukou vinařů od podnože k révě a od révy k vínu. Aby byla komplexnost portfolia doplněna, vína pocházejí nejen z farmy Wellington, ale také z nejvýznamnějších – a značně odlišných – vinařských oblastí Západního Kapska: Stellenbosch, Paarl, Worchester a Robertson.

To umožňuje společnosti Imbuko nabídnout širokou škálu vín, z nichž každé má svůj jedinečný styl. 

Podnikání je ve vinařství Imbuko založeno v pravém duchu ‚ubunthu‘  na rozvíjení dlouhodobých vztahů se svými klienty. Jsou úspěšní, protože svým klientům nabízí kvalitu, loajalitu a integritu, což se jim také vrací.

Z House of Imbuko Wines vám přinášíme vína vytvořená s péčí a odhodláním vytvořit odkaz pro budoucí generace. Typická řada vín Van Zijl nese hrdé dědictví rodiny Van Zijl a doufáme, že ve vás zanechá trvalý dojem.

Přihlaste se k odběru novinek

Získejte všechny nejnovější zprávy, exkluzivní nabídky a další.