0
Your Cart

CHÂTEAU NAUDÉ

CHÂTEAU NAUDÉ

Křídlová matice v logu symbolizuje činy zakladatele – spojení ideálů jeho rodiny s různými víny z různých terroirů a vytvoření produktu, který obsahuje všechny vlastnosti něčeho skvělého, jedinečného, exkluzivního a dotek „magie“.

NENECHTE SI UJÍT

Příběh magie

o rodině

Chateau Naude Wine Creation je rodinný vinařský podnik, inspirovaný vášní Francoise Naudé staršího pro “MAGICKÉ“ víno, sídlící v oblasti Western Cape v Jižní Africe. Společnost byla založena rodinou Naudé v roce 2006 a produkuje vína výjimečné kvality.

o zakladateli

Francois Naudé st. je známý jako „otec Pinotage“. Tento obdivovaný a uznávaný vinař měl vliv na vytvoření Pinotage jako celosvětově uznávané odrůdy, která má schopnost vytvářet vína světové třídy. Jeho cesta je cesta pozoruhodné vášně a přesnosti a má všechny prvky hollywoodského trháku….

o víně

Le Vin de François je vrcholné jihoafrické víno konkrétního ročníku. Vždy se jedná o jedno odrůdové víno vyrobené z více, individuálně vybraných složek z různých terroirů; „creme de la creme“, které má všechny vlastnosti něčeho velkého – jedinečné, exkluzivní a s „nádechem magie“! Toto typické červené víno z Jižní Afriky se vyrábí pouze z hroznů Pinotage a představuje to nejlepší z této původní odrůdy.

Vína Château Naudé

Přihlaste se k odběru novinek

Získejte všechny nejnovější zprávy, exkluzivní nabídky a další.