0
Your Cart

Morgenster

MORGENSTER

Naše farma je naší součástí

Naše rodinné sídlo, Morgenster, leží v srdci Helderbergu, na úpatí hor, kde orli protínají oblohu a sovy hnízdí na stromech v blízkosti Manor House. Je to dějiště příběhu naší rodiny Bertrandových.

Vína Morgenster

Naše autentická vína představují jedinečný příběh Morgenster; každá láhev nese do světa DNA naší země. Náš sortiment zahrnuje prémiové směsi ve stylu Bordeaux a také italské odrůdy.

Oleje Morgenster

Giulio Bertrand, známý jako otec olivového oleje, vydláždil cestu jihoafrické kultuře olivového oleje a v roce 1998 uvedl na trh první olivové oleje ze své farmy, vyrobené puristickým způsobem bez přísad. Dodnes naše farma pokračuje ve výrobě čistého, nefalšovaného extra panenského olivového oleje podle vize a odborných znalostí našeho zakladatele.

Každý dobrý příběh začíná skvělým protagonistou

Giulio Bertrand

Před dávnými časy se Ital Guilio zamiloval do Jižní Afriky a Cape Winelands. V roce 1992 odešel z textilní kariéry, přestěhoval se do Jižní Afriky a koupil Morgenster – farmu s bohatou 300letou historií.

„Kde je kvalita, tam není kompromis.“

Vyzbrojen tímto mottem se Giulio rozhodl vytvořit dokonalost – vína světové třídy ve stylu Bordeaux a nejkvalitnější extra panenské olivové oleje, jaké kdy Jižní Afrika viděla. Půda Morgensteru a blízkost oceánu z něj udělaly perfektní místo pro rozkvět obou. K dokonalosti vína si přizval na pomoc světoznámého Pierra Lurtona z Château Cheval Blanc a Château d’Yquem v Bordeaux. Poté ve spolupráci s Olive Oil Institute v Perugii dovezl 17 speciálně vybraných odrůd oliv. Odtud vydláždil cestu kultuře olivového oleje v Jižní Africe, jak ji známe dnes. Součástí italské kultury je vyrábět společně kvalitní vína a olivy, tento koncept byl v té době v Jižní Africe však inovací.

Se svou zděděnou vášní pro víno a olivový olej pokračují dnes v odkazu dokonalosti, který jejich otec a děd započal před desítkami let, matka a dcera, Federica a Vittoria.

Přihlaste se k odběru novinek

Získejte všechny nejnovější zprávy, exkluzivní nabídky a další.